Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
3°C

Święto Babć i Dziadków

Ocena 0/5

21 stycznia, jak co roku w naszym przedszkolu, uczciliśmy święto najukochańszych Babć i Dziadków. Dzieci przygotowały dla Nich specjalny program artystyczny:  recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części oficjalnej Szanowni Goście zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości ale i wzruszeń. Wszystkiego Najlepszego Kochani!

Galeria zdjęć

Dzień Babci i Dziadka 20 Dzień Babci i Dziadka 19 Dzień Babci i Dziadka 18 Dzień Babci i Dziadka 17 Dzień Babci i Dziadka 16 Dzień Babci i Dziadka 15 Dzień Babci i Dziadka 14 Dzień Babci i Dziadka 13 Dzień Babci i Dziadka 12 Dzień Babci i Dziadka 11 Dzień Babci i Dziadka 10 Dzień Babci i Dziadka 9 Dzień Babci i Dziadka 8 Dzień Babci i Dziadka 7 Dzień Babci i Dziadka 6 Dzień Babci i Dziadka 5 Dzień Babci i Dziadka 4 Dzień Babci i Dziadka 3 Dzień Babci i Dziadka 2 Dzień Babci i Dziadka 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.