Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim

Festyn pt. "Wspólnie z niepełnosprawnością"

Ocena 0/5

15 września reprezentanci naszej szkoły - uczniowie klasy II - wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu jakim był Festyn pt. Wspólnie z niepełnosprawnością, zorganizowany w ramach projektu grantowego „Pilotażowe wdrożenie modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)”.
 
W Gospodzie Mały Holender w miejscowości Żelichowo poza uczniami naszej szkoły brali udział uczestnicy projektu z innych szkół.

Uczestników spotkania przywitała Pani  Barbara Ogrodowska, wicestarosta powiatu. Na dzieci czekały liczne atrakcje m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, liczne konkursy i zabawy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy upominek oraz dyplom przygotowany przez pracowników SCWEW. Spotkanie zostało sfinansowane ze środków pozyskanych przez Powiat w ramach projektu grantowego pn.: „Pilotażowe wdrożenie modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW)”.

Ideą festynu było promowanie edukacji włączającej oraz uświadamianie różnic, które łączą a nie dzielą.

Po festynie pozostało naszym uczniom wiele wspaniałych wrażeń, co widać na zdjęciach :)

 

więcej informacji:

https://www.facebook.com/powiatndg/posts/538904981373404

https://zulawytv.pl/10069/festyn-dla-dzieci-wspolnie-z-niepelnosprawnoscia-w-ramach-projektu-scwew

https://nowydworgdanski.naszemiasto.pl/zelichowo-szkolny-festyn-wspolnie-z-niepelnosprawnoscia-byl/ar/c5-8997283

Galeria zdjęć

IMG-2135 - Kopia IMG-2155 - Kopia IMG-2159 - Kopia IMG-2176 - Kopia IMG-2202 - Kopia IMG-2231 - Kopia IMG-2243 - Kopia IMG-2418 - Kopia IMG-2420 - Kopia IMG-2421 - Kopia IMG-2423 - Kopia IMG-2424 - Kopia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności