Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim

Kibicować trzeba umieć!

Ocena 0/5

11 grudnia grupa naszych szkolnych zagorzałych kibiców sportowych miała okazję obejrzeć mecz pomiędzy Treflem Gdańsk, a Skrą Bełchatów w ramach rozgrywek Plus Ligi. Uczniowie pod opieką nauczycieli Małgorzaty Szumińskiej i Szymona Stolarza poczuli sportowe emocje w Hali Sportowej ERGO Arena, tym bardziej, że "gdańskie lwy" wygrały 3:0!

 

Wyjazd organizowany przy współpracy z AS Nowy Dwór Gdański.

 

To był bardzo mile spędzony wieczór!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności