Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim

Gościliśmy sportowców z Niemiec i Czech

Ocena 0/5

20 października gościliśmy w naszej szkole młodych sportowców z zaprzyjaźnionych miast partnerskich z Hennef (Niemcy) oraz z Velkej nad Velickou (Czechy). Nasza sportowa hala stała się miejscem międzynarodowego turnieju w tenisie stołowym. Polską stronę godnie reprezentowali uczniowie z  SP1 oraz z naszej szkoły: Agata Modrzejewska, Dawid Modrzejewski, Wojtek Kabza, Szymon Kabza, Oliwier Ditter, Przemek  Saran i Piotr Rojek. Na sześciu stołach rywalizowało ze sobą 25 uczniów.

Zawody przebiegały w miłej choć także pełnej sportowych emocji atmosferze. Uczniowie doskonalili nie tylko sportowe umiejętności ale także sztukę porozumiewania się i dogadywania w kilku językach. To było fantastyczne doświadczenie.

Ostatecznie dwa pierwsze miejsca zajęli reprezentanci z Niemiec, natomiast miejsce trzecie wywalczyła, po zaciętej walce ze swoim bratem, Agata Modrzejewska - jedyna dziewczyna na turnieju. GRATULUJEMY!

 

Galeria zdjęć

miasta partnerskie 8 miasta partnerskie 7 miasta partnerskie 6 miasta partnerskie 5 miasta partnerskie 4 miasta partnerskie 3 miasta partnerskie 2 miasta partnerskie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności