Gościliśmy sportowców z Niemiec i Czech
W sobotę, 18 października, gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkół miast partnerskich z Hennef (Niemcy) oraz Velkej nad Velickou (Czechy). Nasza hala sportowa stała się miejscem rozgrywek w tenisie stołowym dla ponad 25 uczniów, w tym z naszej szkoły oraz z SP 1. Na sześciu stołach rozgrywano zacięte mecze, by wyłonić zwycięzców.
Możemy być dumni z naszej Agaty Modrzejewskiej, która zajęła 3 miejsce i była jedyną dziewczyną wśród tenisistów.
Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze, a uczniowie doskonalili umiejętność komunikowania się i nawiązywania relacji.
Stronę Polską i naszą szkołę reprezentowali: Agata Modrzejewska, Dawid Modrzejewski, Szymon Kabza, Wojciech Kabza, Oliwier Ditter, Przemek Saran i Piotr Rojek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!