Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim

Byliśmy w kinie... Oswajaliśmy nasze emocje...

Ocena 0/5

We wtorek, 5 listopada 2024 r., uczniowie z klasy II wybrali się na wycieczkę do Kina za Rogiem w Nowym Dworze Gdańskim na seans filmowy  pt. "W głowach się nie mieści 2". Film opowiada o emocjach dziewczynki o imieniu Riley, które są przedstawione jako postacie zamieszkujące  jej umysł. Dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody Radości, Złości, Smutku, Strachu, Obawy, Odrazy, Zazdrości i  Nudy. Były momenty śmiechu, ale także chwile smutku i wzruszenia, gdy dzieci zaczynały rozumieć, jak różne emocje wpływają na życie każdego z nas. Wycieczka do kina była nie tylko wspaniałą zabawą ale również edukacyjnym doświadczeniem, które pozwoliło dzieciom lepiej zrozumieć własne emocje i to, jak nimi zarządzać. 

Galeria zdjęć

Byliśmy w kinie... Oswajaliśmy nasze emocje... 4 Byliśmy w kinie... Oswajaliśmy nasze emocje... 3 Byliśmy w kinie... Oswajaliśmy nasze emocje... 2 Byliśmy w kinie... Oswajaliśmy nasze emocje... 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności