Byliśmy w kinie... Oswajaliśmy nasze emocje...
We wtorek, 5 listopada 2024 r., uczniowie z klasy II wybrali się na wycieczkę do Kina za Rogiem w Nowym Dworze Gdańskim na seans filmowy pt. "W głowach się nie mieści 2". Film opowiada o emocjach dziewczynki o imieniu Riley, które są przedstawione jako postacie zamieszkujące jej umysł. Dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody Radości, Złości, Smutku, Strachu, Obawy, Odrazy, Zazdrości i Nudy. Były momenty śmiechu, ale także chwile smutku i wzruszenia, gdy dzieci zaczynały rozumieć, jak różne emocje wpływają na życie każdego z nas. Wycieczka do kina była nie tylko wspaniałą zabawą ale również edukacyjnym doświadczeniem, które pozwoliło dzieciom lepiej zrozumieć własne emocje i to, jak nimi zarządzać.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!