Czas to pieniądz, korzystaj z niego wartościowo
Rozstrzygnięto szkolny konkurs zorganizowany z inicjatywy dyrektora szkoły pt. Czas to pieniądz - korzystaj z niego wartościowo. Zadaniem uczestników było wykonanie kolażu ze zdjęć, z zastosowaniem wybranej aplikacji, ukazującego wartościowy sposób spędzania wolnego czasu przez uczniów naszej szkoły.
Celem konkursu było promowanie wartościowego spędzania wolnego czasu, promowanie uczniowskich pasji i zainteresowań, wykorzystywanie osobistego potencjału uczniów.
Laureatami konkursu zostali:
W kategorii uczniów klas 1-3 - Liliana Cherek, Borys Berski, Kuba Kostka i Patryk Cherek.
W kategorii uczniów klas 4-8 - Olaf Berski, Olaf Cherek, Klaudia Kostka.
Podczas szkolnego apelu Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody - bony do salonu Empik - Wykorzystajcie je wartościowo!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!