Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
3°C

Kandydatury do imienia szkoły

Ocena 0/5

26 października odbyła się w szkole sesja plakatowa oraz prezentacja kandydatur do imienia szkoły. Uczniowie wszystkich klas podzieleni na 6 zespołów opracowywali plakaty reklamujące poszczególne propozycje na imię szkoły. 

Na każdym z plakatów, uczniowie wraz ze wspierającymi ich nauczycielami znalazły się m.in.:

  1. proponowane imię
  2.  krótka informacja o kandydacie (w przypadku konkretnej osoby) lub opis kandydata (w sytuacji kandydata zbiorowego - kogo imię obejmuje, kogo/czego dotyczy itp.)
  3. wykaz wartości, jakie promować/kształtować/rozwijać będzie posiadanie przez szkołę takiego imienia 
  4. wykaz umiejętności, jakie rozwijać będzie posiadanie przez szkołę takiego imienia
  5. propozycje działań dla szkoły i środowiska lokalnego związane z corocznymi/okazjonalnymi obchodami
  6. propozycje ceremoniału: logo, system identyfikacji szkoły itp.    

Następnie uczniowie prezentowali na forum kandydatów do imienia. Prezentacje wzbogacili muzyką, przebraniami, rekwizytami a nawet degustacją potraw.

Uczniowie podeszli do zadania bardzo odpowiedzialnie... nie co dzień bowiem ważą się losy imienia szkoły, które zostanie z nami na wiele lat i pokoleń...

JUŻ 9 LISTOPADA PODEJMIEMY TĘ WAŻNĄ DECYZJĘ - ZAPRASZAMY CAŁĄ SZKOLNĄ SPOŁECZNOŚĆ DO ODDAWANIA GŁOSÓW NA NASZYCH KANDYDATÓW:

NR 1 - NOBLISTÓW POLSKICH
NR 2 - HENRYKA SIENKIEWICZA
NR 3 - PISARZY POLSKICH
NR 4 - WISŁAWY SZYMBORSKIEJ
NR 5 - OSADNIKÓW ŻUŁAWSKICH
NR 6 - ODKRYWCÓW I PODRÓŻNIKÓW
                                            

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.