Szkolny konkurs pt. Niepodległość - moje spojrzenie
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole nauczycielki Dominika Mierzwińska i Magdalena Ciechorska zorganizowały konkurs plastyczny „Niepodległość – moje spojrzenie”, którego celem było rozwijanie postaw patriotycznych, wrażliwości artystycznej oraz zachęcanie uczniów do refleksji nad znaczeniem wolności i historii Polski. Do udziału w konkursie zgłoszono aż 70 pięknych, pomysłowych i pełnych emocji prac, które zachwyciły komisję konkursową. Najważniejszymi kryteriami podczas oceniania prac były: samodzielność wykonania, zgodność z tematem, estetyka pracy oraz pomysłowość i oryginalność.
Laureatami konkursu w kat. klas młodszych 0-3 zostali:
I miejsce: Ryszard Chyba - klasa III
II miejsce: Maja Różycka - klasa II
III miejsce: Alicja Ciszek - klasa III
Wyróżnienie: Bruno Zacharski - grupa 6 latków.
Zwycięzcami w kat. klas starszych 4-8 zostali:
I miejsce: Marcel Koprowski - klasa VIII
II miejsce: Iga Płuciennik - klasa V
III miejsce: Karol Kawiński - klasa VI
Wyróżnienie: Hanna Koller (klasa IV) i Alan Szwed (klasa VIII)
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, zaangażowania i kreatywności! Prace konkursowe można podziwiać w holu szkoły.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!