Logo Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim

Uczciliśmy Święto Niepodległości

Ocena 0/5

Święto 11 Listopada uczciliśmy uczestnictwem w ogólnopolskiej akcji Szkoła/Przedszkole do Hymnu - w piątek o godz. 11.11 całą szkołą odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

12 Listopada uczniowie klasy 8 zaprezentowali społeczności szkolnej widowisko przygotowane pod kierunkiem Pani Katarzyny Rosso - Drogi Polski do Niepodległości. Było naprawdę wzniośle i uroczyście.

 

Galeria zdjęć

Uczciliśmy Święto Niepodległości (13) Uczciliśmy Święto Niepodległości (14) Uczciliśmy Święto Niepodległości (15) Uczciliśmy Święto Niepodległości (1) Uczciliśmy Święto Niepodległości (2) Uczciliśmy Święto Niepodległości (3) Uczciliśmy Święto Niepodległości 9 Uczciliśmy Święto Niepodległości (4) Uczciliśmy Święto Niepodległości 8 Uczciliśmy Święto Niepodległości (5) Uczciliśmy Święto Niepodległości 7 Uczciliśmy Święto Niepodległości (6) Uczciliśmy Święto Niepodległości 6 Uczciliśmy Święto Niepodległości (7) Uczciliśmy Święto Niepodległości 5 Uczciliśmy Święto Niepodległości (8) Uczciliśmy Święto Niepodległości 4 Uczciliśmy Święto Niepodległości (9) Uczciliśmy Święto Niepodległości 3 Uczciliśmy Święto Niepodległości (10) Uczciliśmy Święto Niepodległości (11) Uczciliśmy Święto Niepodległości 2 Uczciliśmy Święto Niepodległości (12) Uczciliśmy Święto Niepodległości 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności