Uczciliśmy Święto Niepodległości
Święto 11 Listopada uczciliśmy uczestnictwem w ogólnopolskiej akcji Szkoła/Przedszkole do Hymnu - w piątek o godz. 11.11 całą szkołą odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.
12 Listopada uczniowie klasy 8 zaprezentowali społeczności szkolnej widowisko przygotowane pod kierunkiem Pani Katarzyny Rosso - Drogi Polski do Niepodległości. Było naprawdę wzniośle i uroczyście.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!