W święta nie zapominamy również o zwierzętach...
Uczniowie klas I-III wraz z przedszkolakami przygotowali podarunki dla zwierząt ze schroniska w Nowym Dworze Gdańskim. Karmę dla swoich podopiecznych odebrał Pan Jarosław Dywizjusz.
Po raz kolejny nasze dzieci pokazały, że są wrażliwe na potrzeby innych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!