Dzień Lego w klasach I-III
Któż z nas nie zna klocków Lego, któż z nas się nimi nie bawił?
Wymyślone przez Duńczyków w 1949 r. ponadczasowe, niepozorne cegiełki podbiły cały świat i serca kilku już pokoleń!
Zalety konstruowania z Lego są niebywałe: wspomagają rozwój dziecka - twórczość, kreatywność, umiejętność korzystania z instrukcji, myślenie, wyobraźnię, cierpliwość...
Z okazji Międzynarodowego Dnia Lego, obchodzonego 28 stycznia, uczniowie klas I-III świętowali ten dzień... oczywiście tworząc wspaniałe konstrukcje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!