Nasz laureat w Konkursie Flagi Narodowej
Olaf Cherek, uczeń klasy 7, zajął II miejsce w kat. klas 7-8 w gminnym konkursie plastycznym Święto Flagi Narodowej, którego organizatorem jest SP1.
Nagrodę, za nieobecnego Olafa odebrała nauczycielka Dominika Mierzwińska.
Gratulujemy Olafowi sukcesu i talentu!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!