Ósmoklasistów apetyt na wiedzę...i nie tylko
Już w poniedziałek uczniowie ósmej klasy przystąpią do pierwszego egzaminu. Jak ten czas zleciał! Ostatni miesiąc był naprawdę wyczerpujący - miesiąc ósmoklasisty - czas powtórek, budowania pewności siebie, przełamywania obaw. W tej trudnej drodze towarzyszyli im dzielnie nasi nauczyciele, którzy czerpiąc z najnowszych i najefektywniejszych metod nauczania, prowadzili naszych uczniów na szczyt ich możliwości.
Ale nie samą wiedzą człowiek żyje, dlatego dziś, wychowawca i dyrekcja szkoły zorganizowały dla naszych bohaterów słodkie spotkanie. Pani Emilia, z precyzją godną nauczyciela matematyki i fizyki, upiekła przepiękny i przepyszny tort. Przy torcie, owocach i napojach uczniowie dzielili się swoimi refleksjami. Przewidywali wyniki własnych egzaminów oraz planowali przyszłość - wybór szkół.
To było naprawdę miłe spotkanie.
Drodzy uczniowie wierzymy w Was i trzymamy za Was kciuki!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!