Przygoda na wyspie– biwak klasy IV i V
Klasy IV i V wykorzystały czas, gdy ósmoklasiści pisali egzamin i zamiast nudzić się w domu pojechały na biwak nad jezioro do miejscowości Ostrów Mausz. Podczas wyjazdu dzieci wzięły udział w szkoleniu łuczniczym, budowały bazy z ogromnych klocków, a także szałas z kijów bambusowych. Podczas gry terenowej, jak na prawdziwych Odkrywców i Podróżników przystało, doskonale posługiwali się mapą i odkrywali na wyspie ukryte punkty i wykonywali zadania. Czas wolny spędzali w ruchu- na placu zabaw i boisku do tenisa. Wielkim wyzwaniem była noc poza domem, jednak wszyscy spisali się na medal. Wyjazd służył integracji klasowej, pokazaniu sposobów aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Wszyscy wrócili zadowoleni i tylko następnym razem zamówimy lepszą pogodę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!