Przyimek, wcale nie taka prosta sprawa!
Uczniowie klasy IV utrwalali stosowanie przyimków - nieodmiennej i niesamodzielnej części mowy, która łączy się z innymi wyrazami i nadaje im inny sens. Właściwe posługiwanie się i używanie tej niewielkiej części mowy decyduje o poprawności językowej i unikaniu tzw. błędów gramatycznych.
Dlatego, podczas lekcji języka polskiego, a potem w ramach pracy własnej, uczniowie tworzyli kompozycje wskazujące na użycie przyimka i utrwalali je na zdjęciach.
Taka nauka, z pewnością, nie pójdzie w las!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!