Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 kwietnia 2024
Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
pochmurno
4°C

Obrady komisji konkursowej na Logo szkoły

Ocena 0/5

9 stycznia 2024 r. komisja konkursowa wyłoniła laureatów prac plastycznych w konkursie na projekt logo szkoły. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszego znaku graficznego, który stanie się inspiracją do stworzenia przez profesjonalnego grafika logo – znaku identyfikacji wizualnej szkoły we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych, dokumentacji, stronie szkolnej itp.

W komisji zasiedli:

  • Aleksandra Mieszko-Żołądek - właścicielka firmy ABP Agencja Kreatywna
  • Sylwia Zacharska i Kinga Berska - przedstawicielki Rady Rodziców
  • Mirosław Broda i Ewa Kalińska - przedstawiciele rady pedagogicznej (organizatorzy konkursu)
  • Urszula Jarmuł - reprezentantka Samorządu Uczniowskiego.

Komisja oceniła 13 prac, w tym  2 prace zespołowe (wykonane przez rodzeństwa) biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  1. zgodność projektu z danymi naszej szkoły,
  2. oryginalność i łatwość zapamiętania znaku graficznego,
  3. oddanie specyfiki i charakteru szkoły,
  4. atrakcyjność i walory graficzne,
  5. czytelność i funkcjonalność projektu.

Komisja wyłoniła 4 laureatów, których prace w większym lub  mniejszym stopniu zostaną uwzględnione przez grafika podczas projektowania właściwego znaku szkoły.

Uczestników konkursu prosimy o cierpliwość, ponieważ wyniki konkursu zostaną  upowszechnione podczas uroczystości nadania szkole imienia tj. 15 marca. Wtedy też nastąpi oficjalna prezentacja Logo szkoły.

 

Galeria zdjęć

Konkurs na logo szkoły 11 Konkurs na logo szkoły 10 Konkurs na logo szkoły 9 Konkurs na logo szkoły 8 Konkurs na logo szkoły 7 Konkurs na logo szkoły 6 Konkurs na logo szkoły 5 Konkurs na logo szkoły 4 Konkurs na logo szkoły 3 Konkurs na logo szkoły 2 Konkurs na logo szkoły 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.